Ubytování

Hostely a ubytovny

Nejlevnější forma ubytování je v malých hostelech a ubytovnách. V Drážďanech jich příliš není, ale přesto se dají najít. Ceny za jednu osobu na noc začínají na cca 300,- Kč. Seznam nejlevnějšího ubytování najdete zde nebo třeba na seznamech levného ubytování a seznamu hostelů.

Hotely, apartmány

V centru Drážďan, ale i v blízkém okolí je mnoho hotelů a apartmánů nabízejících příjemné a cenově dostupné ubytování. Vybrat si můžete ze široké škály malých apartmánů s domácí atmosférou a klidem a nebo naopak velkých hotelových komplexů a rezidencí.

Menší pokoje a apartmány najdete už od cca 1300,- Kč za pokoj pro dvě osoby na noc.
Pakliže dáváte přednost bydlení dál od centra města, velmi dobře hodnocené ubytování naleznete v tomto cenovém rozmezí v Domizil Adler nebo Best Western Quintessenz-Forum.

Pokud hledáte ubytování přímo v centru, za zmínku stojí např. Hotel An der Frauenkriche s vynikajícím hodnocením v úplném srdci Drážďan a nebo třeba přímo naproti Zwingeru krásný Apart hotel in Zwinger. Další možností pěkného ubytování v centru je Hotel Leonardo Dresden Altstadt. Krásné místo v centru je také v Apartmánech Am Schloss.

Od 3000,-Kč za noc pro dvě osoby stojí za zmínku např. designově zajímavý hotel Design-Apartment im lebendigen Haus 100m od Zwingeru, kde máte stylovou restauraci a apartmány s terasou a výhledem na krásné historické centrum. Dalším místem s novým stylovým vybavením v centru města je úplně nový a velmi originálně zdobený hotel situován na náměstí Neumarkt Amedia Plaza.

Město nabízí i luxusní zázemí moderních rezidencí nebo zámků a vil. Ubytování tu stojí cca od 4000,- Kč pro dvě osoby na noc. Pokud tedy toužíte po speciálním zázemí, luxusních a nebo nadstandartních službách či místu a máte rádi pohodlí a krásu, podívejte se např. do hotelové rezidence blízko Semperovy opery Hyperion Hotelu, kde je k dispozici moderní hotelové zázemí s bazénem, posilovnou a wellness zónou. Dalším místem s moderním stylovým zařízením a fantastickými službami je luxusní hotel Vienna House QF.Booking.com